Тел.: +38 044 24576 08 (приймальня)
Тел.: +38 044 24576 00 (бухгалтерія)
Факс: +38 044 24576 08
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Наукова бібліотека ДНКІБШМ створена у 2002 році. В своїй роботі бібліотека керується Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу».
Наукова бібліотека ДНКІБШМ задовольняє інформаційні потреби науковців інституту, надає доступ до національних і світових інформаційних ресурсів, що сприяє підвищенню професійного рівня, а також допомагає у вивченні нових наукових проблем, відкриттів, досягнень.
Головними завданнями наукової бібліотеки ДНКІБШМ є:
Наукова бібліотека покликана сприяти самореалізації науковців, аспірантів та здобувачів інституту. Тому, її мета - розвиток, створення, збереження та організація використання власних та світових інформаційних ресурсів, які відповідають науковим програмам та планам інституту, забезпечення інформаційних дослідницьких потреб науковців на принципах доступності, оперативності, інформативності, комфортності.
Наукова бібліотека ДНКІБШМ:
Обслуговування здійснюється згідно Правил користування науковою бібліотекою ДНКІБШМ.
У фонді наукової бібліотеки – монографії, посібники, підручники, словники, енциклопедії, держстандарти, автореферати, періодичні видання, зарубіжні видання, реферативні журнали. Серед цінних документів – видання Міжнародного епізоотичного бюро. Книжковий фонд відділу налічує близько 2000 книг та періодичних видань, у тому числі й іноземними мовами.
З перших днів існування бібліотеки ведеться електронний каталог у демонстраційних версії «ІРБІС», який складають такі бази даних:
Крім того, у фонді бібліотеки є бази даних реферативного журналу ВІНІТІ та Національної бібліотеки України ім. І.В. Вернадського в таких серіях – «Аграрні науки», «Природничі науки», «Медичні науки». Перераховані серії включають повнотекстові матеріали авторефератів дисертацій, що є важливим не тільки для аспірантів, а й для наукових співробітників інституту.
Для користування документами з фондів інших бібліотек надаються послуги міжбібліотечного абонементу (МБА).
З метою інформаційного забезпечення експериментальних робіт та придбання необхідних для роботи штамів мікроорганізмів науковою бібліотекою створений реєстр 40 колекцій штамів мікроорганізмів, до складу якого ввійшли електронні адреси і короткі характеристики видового складу мікроорганізмів, що зберігаються в даній колекції та умови придбання штамів.
У 2006 році науковою бібліотекою ДНКІБШМ створено реєстр зарубіжних статей електронних журналів світового рівня, що допоможе орієнтуватися в сучасних досягненнях галузі (опрацьовано близько 1500 найменувань статей та реферативної інформації по таким ключовим словам: Virus, Bacteria, Actinobacillus, Bacillus, Bifidobacterium, Clostridium, Fusarium, Haemophilus, Lactobacillus, Mycobacterium, Pasteurella, Salmonella, strains, Trichofyton, Vaccine, Yersinia, Aspergillus, Brucella, Escherichia coli, Fusobacterium, Listeria, Neisseria, Staphylococcus, Streptococcus, Tuberculosis).
В науковій бібліотеці можна отримати інформацію, щодо діяльності провідних світових фірм постачальників необхідної для проведення досліджень приладів та реактивів:
Віртуальні виставки книг. Для користувачів Internet ми робимо віртуальну експозицію найбільш цікавих надходжень.
Сподіваємося, що Вам буде зручно й комфортно у нашій затишній і красивій науковій бібліотеці!
Свої запитання та запити щодо літератури надсилайте за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.